Pedikúra


MOKRÁ PEDIKÚRA

Ceník zde

Jedná se o příjemnou proceduru, která začíná očistnou koupelí ve vířivé vaně s vonnou solí, či olejem. Ta pomůže ke změkčení otlaků, mozolů a zrohovatělé kůže, která je poté odstraněna skalpelem.

Samozřejmostí je stříhání a pilování nehtů i ošetření jejich okolí. Mokrá pedikúra je zakončena masáží chodidel.V případě nutnosti jsou odstraněna kuří oka a ošetřeny zarostlé nehty.

Nejlépe je provádět pedikúru jedenkrát za měsíc

lakování nehtů. Různé druhy gelů, a laků. Lze také provést potažení narušených nehtových plotének acrylem, modelaci nehtů pomocí tipů nebo odstranění gelu/gel laku včetně lakování regeneračním lakem.

EXCLUSIVE balíček PEDIKÚRY

lázeň, odstranění ztvrdlé kůže, úprava nehtů a kůžičky, peeling, lakování, masáž a parafínový zábal

 

GELOVÉ NEHTY NA NOHOU

Gelové nehty na nohou začínají být velice oblíbené stejně tak jak je běžné na rukou. Tato obliba je zvláště v letních měsících, kdy je poptávka po gelových nehtech na nohou nejvyšší. Postup modeláže a zdobení jsou naprosto shodné s jejich alternativou na rukou.

Při šetrném zacházení jsou gelové nehty na nohou často odolnější, protože nejsou opotřebovávány běžnou každodenní činností jako gelové nehty na rukou

Gel-lak

Ženami velmi oblíbený speciální lak na přírodní, ale i gelové nehty, který se vytvrzuje v UV lampě a vydrží 2-3 týdny. Na nohou ještě mnohem déle. Hodí se nejvíce pro zákaznice, které chtějí mít své přirozené krátké nehty. Na přírodní nehet se nanesou dohromady čtyři tenké vrstvy gel-laku, které se nechají vytvrdit. Tuto metodu ocení zákaznice, které nebaví trávit čas nad lakováním nehtů. Barvičky se neodlupují, jsou odolné rýhám a stále krásně lesklé.