Manikúra


MANIKÚRA

ceník zde

Klasická suchá manikúra:

Kompletní péče o vaše nehty i nehtové okolí. Klasickou manikúru nabízím také v kombinaci s P-shine či s gel-lakem.

Vaše nehty budou ještě krásnější s širokou nabídkou laků.

Nehet se zakrátí a zapiluje, na nehty se nepoužívá manikúrní lázeň, ale změkčovací přípravek. Poté se zatlačí kůže, vyčistí volný okraj nehtu a vyleští nehet.

Exlusive balíček manikúry

  • Klasická manikúra + masáž + peeling + zábal + lakování
  • Japonská manikúra P-shine

Tento způsob manikúry je vhodný pro lámající se a štěpící se nehty. Jde o zaleštění speciální pasty a pudru, který obsahuje jemné parafíny, včelí vosk, křemičitou hlinku, minerální látky, glycerin, panthenol, zinek, vitamíny A, E, H a provitamin B5. P-shine má vyhlazovací účinek, nehty jsou pružné, pevné a hydratované. Výsledkem jsou lesklé nehty. Aby byla aplikace účinná, měla by se po 4 týdnech opakovat.

Nehty se mohou po dvou dnech lakovat i odlakovávat, aniž by se P-shine odstranil.

IBX SYSTÉM – profesionální zpevnění přírodního nehtu

Ráda bych nabídla mým klientkám a klientům, kteří mají problémy s nehty, nebo zničené po modeláži, práci, okusování atd. IBX systém -který problém vyřeší.

Systém IBX se skládá ze dvou patentovaných složek – IBX a IBX Repair.

Je speciálně vyvinutý pro:

– ochranu nehtového lůžka nejen u žen ale i u mužů
– působí jako tzv. ,,oboustranná lepicí páska“ u roztřepených nehtů, spojuje poškozené oblasti nehtu dohromady
– k léčbě a obnově měkkých , tenkých, roztřepených a jinak poškozených nehtů 
– přispívá k odstranění ,,bílých skvrn“ na nehtu
– podporuje růst přírodního nehtu
– zajištění správné vazby mezi nehtovým lůžkem a laky na nehty
(gellaky, akrylovou a gelovou modeláží)
– k léčbě poškozených, slabých nehtů které se třepí a nehtů po úrazu
– vyrovnává nerovnosti a praskliny na nehtu, čímž se nehet stává hladkým
– vhodný i k obnově nehtů zákazníků, kteří si nehty okusovali
– podporuje správný růst zdravého nehtu
– IBX Systém lze použít i na poškozené nehty na nohou

Systém četnosti ošetření IBX :

JEDNOU TÝDNĚ :
– Poškozené a velmi tenké nehty
– Lámavé nehty a roztřepené volné okraje nehtu
– Velmi křehké až papírové nehty

JEDNOU ZA 2 TÝDNY:
– Nehty na kterých jsou již patrné známky zlepšení
– Problémy se správným růstem nehtů
– Nehty s rýhami na povrchu
– Praskliny na nehtové ploténce

JEDNOU ZA 3 TÝDNY:
– nehty v celkem dobrém stavu
– Vylepšení přilnavosti laku, gellaku a gelové, akrylové modeláže
– Zdravé nehty které jsou bez lesku
– Zpevnění přírodních nehtů

Parafínový zábal

Parafín se hodí na všechny druhy pokožky, zvláště na suché, popraskané a hrubé ruce.  Má schopnost zadržovat teplo, odstranit odumřelou kůži a zlepšovat krevní oběh. Intenzivní regenerace pro pokožku vašich rukou. Aplikací zábalu dochází k účinné regeneraci pokožky.

Výsledkem je jemná, hydratovaná a zdravější kůže již při prvním použití.

Gel-lak

Velmi oblíbený speciální lak na přírodní, ale i gelové nehty, který se vytvrzuje v UV lampě a vydrží 2-3 týdny. Hodí se nejvíce pro zákaznice, které chtějí mít své přirozené krátké nehty. Klasické laky disponují minimální trvanlivostí, a proto moderní žena dává přednost gel – laku na nehty, ať už na přírodní nebo umělé. Pro více informací o výhodách a aplikaci gel – laku na nehty mne můžete kdykoliv kontaktovat!

Zpevnění přírodních nehtů gellakem
   Pro ženy, které nemohou mít dlouhé nehty nebo nechtějí „umělé nehty“, ale přesto chtějí mít stále upravené ruce, se nabízí potažení (zpevnění) přírodních nehtů Gellakem. Na přírodní nehet se nanesou dohromady čtyři tenké vrstvy gel-laku, které se nechají vytvrdit. Značnou výhodou je, že gel – lak perfektně posiluje přírodní nehty a v případě potřeby je možné ho jednoduše odstranit. Výhodou gel laku je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností gelu. Gellak vydrží 2-4 týdny

Francouzské lakování

Speciální postup lakování nehtů. V dnešní době je velice oblíbený pro elegantní vzhled  a praktické využití. Hodí se ke všemu, jak na sport, tak na slavnostní příležitosti. Naneseme podkladový lak, bílým lakem naneseme zbytek špičky nehtu a necháme zaschnout. Poté přetřeme vrchním lakem.

Modeláž nehtů

Tato metoda je vhodná pro zákaznice, které chtějí mít dlouhé nehty a nemohou jich dosáhnou přirozenou cestou, nebo pro příležitosti jako jsou plesy, svatby…
U této metody ovšem musíme počítat s tím, že nehet odrůstá a je potřeba docházet po 3-4 týdnech na doplnění, jinak by nehet odpadl. Používám modeláž gelovou nebo acrylovou.

Gelová modeláž – nehty jsou šetrnější, pružnější a přirozenější. Na přírodní nehet nalepíme typ, čí děláme přes šablonu, upravíme délku a tvar dle přání zákaznice a potáhneme gelem. Dáme vytvrdit do UV lampy. Poté nehty nazdobíme dle přání. Doba trvání modeláže je 1,5 až 2 hod., záleží na náročnosti zdobení.


Gelová technika se dá kombinovat bez problémů s akrylovou technikou.

Acrylová modeláž –  Gelové nehty nejsou jedinou variantou umělých nehtů. 
Nehty jsou pevnější, jsou určeny pro náročnější zákaznice, nebo pro problémové nehty, kde gel nedrží. Jedná se tvrdidlo neboli liquid což je čirá tekutina, ve které se akrylový pudr rozpustí a vytvoří tak hmotu vhodnou pro modeláž vašich dokonalých nehtů – akryl, který schne na vzduchu. Na přírodní nehet nalepíme typ, upravíme délku a tvar dle přání zákaznice a potáhneme acrylem. Poté nehty nazdobím dle přání Výsledné akrylové nehty jsou velmi pevné a odolné.

Zpevnění přírodního nehtu gelem
Tato metoda se provádí pouze gelem. Vytváříme přímo na přírodní nehet, na který naneseme gel a necháme vytvrdit v UV lampě. Provádíme na nehtech, které jsou stejně dlouhé. Tento tip modeláže se musí také doplňovat, nehty se mohou jakkoliv zdobit.

Nehtová modeláž dává ženě možnost zaujmout okolí a upoutat jeho pozornost. Upravené a pěkné nehty jsou vizitkou každé ženy, a proto se vyplatí zajít do renomovaného kosmetického salonu.

Modeláž nehtů mohou využít zákaznice jakéhokoliv věku. Nezáleží na tom, jste-li mladá slečna nebo zralá dáma. Vaše ruce si zaslouží odbornou péči, díky níž ve společnosti zazáříte a oslníte půvabnými gelovými nehty. Vypadají přirozeně a skvěle dokáží podtrhnout vaši smyslnost nebo osobitou eleganci. Doplnění gelových nehtů se zpravidla provádí po třech až čtyřech týdnech, avšak zajít k nám můžete, milé dámy, kdykoliv budete potřebovat.